Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Outdoor fitness +

Dlaczego siłownie plenerowe?

W dzisiejszych czasach ludzie zażywają coraz mniej aktywności fizycznej. Młode osoby większą cześć dnia spędzają w szkolnych ławkach, aby po powrocie do domu przesiąść się do komputera. Dorośli często zapracowani, prowadzący siedzący tryb życia zza biurka lub kierownicy samochodu. Seniorzy pomimo sporej ilosci wolnego czasu nie są częstymi bywalcami takich miejsc jak siłownie tradycyjne czy fitness kluby. Związane jest to ze stereotypowym myśleniem, ze są to miejsca dla młodych i wysportowanych osób.

Każdy z nas wie, że aby utrzymać organizm w zdrowiu powinniśmy uprawiać sporty. Jak to jednak zrobić kiedy większość z nas cierpi na chroniczny brak czasu? W dzisiejszym zabieganym świecie idealną ku temu możliwoscią są urządzenia Outdoor Fitness +.

Siłownie zewnętrzne to zestaw urządzeń służących do ćwiczeń na świerzym powietrzu. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji siłownie są instalowane bez obawy na negatywny wpływ warunków atmosferycznych. Z urządzeń mogą korzystać osoby w różnym wieku. Zarówno młodzi jak i seniorzy znajdą dla siebie odpowiednie ćwiczenia.

Wspólnie z naszym partnerem firmą WIMED możemy stworzyć miejsca, dzięki którym ludzie zmienią swój dotychczasowy tryb życia. Będą zdrowsi bardziej wysportowani, polepszą obecne i nawiążą nowe relacji sąsiedzkie, Będą szczęśliwsi.

                                                                                                                                          Zapraszamy do współpracy

W ofercie posiadamy urządzenia:

 

Katalog urządzeń do pobrania poniżej: